Komora normobaryczna, czyli szansa na regenerację, dotlenienie organizmu i poprawę stanu zdrowia.

W okolicach Mińska Mazowieckiego otworzyliśmy komorę normobaryczną – największe odkrycie medyczne ostatnich dekad.

 

O tym jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste powietrze wiedzą wszyscy. Niestety z roku na rok jego jakość znacząco się pogarsza, dlatego też komory normobaryczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Czym jest normobaria i dlaczego warto nas odwiedzić? Co mogą dać tobie i twoim bliskim regularne wizyty w komorze normobarycznej?

Komora normobaryczna to nic innego jak przestrzeń w której znajdziemy najbardziej optymalne powietrze. Podwyższone ciśnienie 1500hPa, stężenie tlenu wynosi 40%, dwutlenku węgla nawet 2%, a wodoru 0,5%, to idealna mieszanka oddechowa, która pomoże dotlenić organizm, poprawi ogólny stan zdrowia i dostarczy organizmowi niezbędnych do poprawnego funkcjonowania pierwiastków. Już po pierwszej sesji, dzięki lepszemu dotlenieniu wszystkich komórek, odczuwa się poprawę samopoczucia i przypływ sił witalnych. Regularne zabiegi sprawią natomiast, że organizm dużo szybciej się zregeneruje oraz naprawi uszkodzone, lub nawet bardziej schorowane tkanki. Poprawa jakości i długości snu, spowolnienie procesów starzenia, poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych, poprawa kondycji skóry, ustąpienie częstych migren i bóli głowy, mniejsze odczuwanie zmęczenia podczas codziennego funkcjonowania – to tylko niektóre z efektów sesji w normobarii. Zalet przebywania w komorze normobarycznej jest naprawdę wiele. Więcej na ich temat napiszemy w kolejnych artykułach.

Jak zadbać o swoje zdrowie i rozpocząć przygodę z normobarią?

Zapisz się na sesję, usiądź wygodnie i oddychaj zdrowiem. Wystarczy zrobić pierwszy krok: zarezerwować wizytę i wkroczyć w nasze progi, resztą zajmiemy się my i nasza komora.

Sesje odbywają się codziennie 7 dni w tygodniu. Wizyty można rezerwować na wiele sposobów: telefonicznie, mailowo, poprzez aplikację booksy, czy też nasze portale społecznościowe, szczegóły dostępne są w zakładce Kontakt.

Do dyspozycji gości mamy komfortową Salę ogólną i wyjątkową strefę VIP wyposażoną w grotę solną. Jesteśmy czynni całą dobę, więc jeśli tobie lub twoim bliskim zamarzy się spędzić u nas noc – Zapraszamy! Sesje nocne odbywają się w godzinach 22:00-8:00.

Spędzany u nas czas umilamy ciepłymi oraz zimnymi napojami, Netflixem i dostępem do WiFi. Do dyspozycji oddajemy również ogrodzony parking na terenie obiektu. U nas jest nie tylko zdrowo, ale i przyjemnie.

Jedyne czego oczekujemy od naszych gości to wybór wygodnego fotela, głęboki oddech i relaks 😊.

Nie czekaj, daj sobie szansę na lepsze zdrowie. Zapisz się na wizytę. Zapraszamy

Call Now Button