Czas szybko płynie… tak szybko, że właśnie minął rok, kiedy po raz pierwszy uruchomiliśmy naszą komorę normobaryczną – największe odkrycie medyczne ostatnich dekad.

Za nami rok, w którym setki mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic skorzystało z szansy na regenerację, dotlenienie organizmu i poprawę stanu zdrowia.

Za nami tysiące sesji, w czasie których mieliście okazję oddychać mieszanką gazów najbardziej optymalną dla ludzkiego organizmu. Wśród nich takie, na które przychodziliście z rodzinami i znajomymi, gdzie wyśmienity humor dopisywał wszystkim i takie, gdzie mimo przebywania wśród nieznajomych osób nie czuło się skrępowania, można było się w pełni zrelaksować i wyciszyć. Za wszystkie bardzo dziękujemy.

Z nami, setki zadowolonych klientów, którzy odwiedzają nas od samego początku. I wielu, wielu nowych klientów, których ciągle przybywa.

Dla nas, to był wyjątkowy rok. Wyjątkowy pod względem emocji jakich doświadczyliśmy.

Kiedy startowaliśmy, z jednej strony towarzyszyła nam niepewność, czy Mińsk Mazowiecki i okoliczni mieszkańcy są gotowi na komorę normobaryczną?, czy będą nią zainteresowani? Z drugiej, czuliśmy radość i ekscytację. Radość, bo będziemy mogli pomóc Wam wspierać procesy samo zdrowienia i regeneracji, poprawiać kondycję i samopoczucie w najprostszy możliwy sposób – odpoczywając w naszej komorze. Ekscytację, bo to „najnowocześniejsze i największe odkrycie medyczne” będzie dostępne właśnie u nas. Tu! W okolicach Mińska Mazowieckiego.

Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to co robimy ma sens. Wasze historie o pozytywnym oddziaływaniu komory, usłyszane w ciągu ostatnich kilku miesięcy i słyszane nadal, są dla nas ogromnie motywujące. Dlatego też, staramy się, tak często jak to możliwe, robić promocje. Zależy nam, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z sesji w naszej normobarii regularnie i aby tych pozytywnych historii docierało do nas jeszcze więcej.

Ogromnie cieszy nas również fakt, że tak wielu z Was odwiedza nas systematycznie, że zaufaliście nam, że przyprowadzacie do nas członków swoich rodzin i znajomych, że o naszej normobarii w nasz lokalny, miński świat niesie się pozytywna wieść.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Dziękujemy Wam, że razem z nami dbacie o swoje zdrowie i samopoczucie. Cieszymy się, że dzięki Wam możemy robić to, w co wierzymy i możemy pomagać.

Liczymy, że jeszcze przez długi, długi czas będziemy wspólnie oddychać idealnym powietrzem.

Do zobaczenia na sesjach.

 

Call Now Button